Hotel Karpacz Zaprasza
Karpacz Hotel Halny, spa w Karpaczu
Hotele Karpacz
Hotel Karpacz Spa - Hotel
Hotel Karpacz Spa - Pokoje
Hotel Karpacz Spa - Spa
Hotel Karpacz Spa - Oferta
Hotel Karpacz Spa - Cennik
Hotel Karpacz Spa - Galeria
Hotel Karpacz Spa - Atrakcje
Hotel Karpacz Spa - Księga gości
Hotel Karpacz Spa - Kontakt
Karpacz Hotel Halny, spa w Karpaczu
hotele Karpacz
Karpacz hotele
Karpacz spa
spa Karpacz
sylwester KarkonoszeKarpacz Hotel Halny Spa - Rezerwuj
Hotele Karpacz
Hotele Karpacz
Karpacz Hotel Halny, spa w Karpaczu
Karpacz Hotel Halny, spa w Karpaczu

Letni Niezbędnik Turysty

Karpacz Hotele - Letni Niezbędnik Turysty

Wybierasz się do Karpacza na weekend lub dłuższy urlop? Nie wiesz co ze sobą zabrać? Karpacz hotel Halny*** przedstawia absolutny niezbędnik o którym warto pamiętać wybierając się latem w Karkonosze. 1. Odpowiednie ubranie Pamiętaj, że w g (...)

Oznaczenia Szlaków turystycznych

Karpacz Hotele - Oznaczenia Szlaków turystycznych

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym co oznaczają poszczególne kolory szlaków turystycznych? Karpacz Hotel Halny *** przedstawia artykuł, w którym zostanie wyjaśnione jak to jest z tymi kolorami szlaków. Zapraszamy! Znaczenie (...)

Kolejny Aktywny weekend!

Karpacz Hotele - Kolejny Aktywny weekend!

Dla tych którzy wybierają się na weekend do Karpacza, Hotel Karpacz Halny *** przedstawia propozycje aktywnego spędzenia czasu wolnego: 24.06.2017. - Ultramaraton Górski = 3 x Śnieżka = 1 x Mount Blanc Bieg odbędzie się na trzech r& (...)

Karkonosze mnie ciekawią - 3 cz. Klimat Karkonoszy

Karpacz Hotele - Karkonosze mnie ciekawią - 3 cz. Klimat Karkonoszy

Karpacz Hotel Halny *** serdecznie zaprasza na kolejny artykuł z cyklu Karkonosze mnie ciekawią pt. „Klimat Karkonoszy”. Klimat to czynnik, który decyduje o rzeźbie terenu, glebach szacie roślinnej oraz faunie. Na warunki panujące (...)

CZERWCÓWKA z Karpacz Hotel Halny!

Karpacz Hotele - CZERWCÓWKA z Karpacz Hotel Halny!

Hotel Karpacz Halny *** serdecznie zaprasza na gorący czerwcowy długi weekend. Tylko u nas: komfort, doskonała obsługa, rodzinna atmosfera, znakomite jedzenie, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach! Karpacz Hotel Halny *** - serdecznie zapraszam (...)

Karkonosze mnie ciekawią - część II Położenie

Karpacz Hotele - Karkonosze mnie ciekawią - część II Położenie

Karpacz Hotel Halny *** - gorąco zapraszamy na drugi artykuł z cyklu „Karkonosze mnie ciekawią”. Na kolejny zapraszamy za tydzień. Karkonosze są najwyższym i największym pasmem Sudetów. Rozciągają się na pograniczu Polski i Czech. (...)

Co się będzie działo?

Karpacz Hotele - Co się będzie działo?

Ciepły czerwiec to powód to radości. Letnie temperatury i słoneczna pogoda to czynniki, które pozytywnie nastrajają każdego z nas. Dlatego szczególnie w tym czasie powinniśmy spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu. W związku z (...)

Czerwcowy weekend w Karpaczu

Karpacz Hotele - Czerwcowy weekend w Karpaczu

Przed nami pierwszy weekend czerwca. W Karpaczu sporo się będzie działo. Zobaczcie sami! W sobotę (03.06.17.) zapraszamy na VI spotkanie z cyklu PRZYRODA KARKONOSKA w OGRODACH KARPACZA. Spotkanie rozpocznie się przed hotelem Malachit o godzinie (...)

Dzień Bociana Białego

Karpacz Hotele - Dzień Bociana Białego

Polska to największy dom bociana białego na świecie – podczas ostatniego liczenia, które miało miejsce w latach 2004-2005, stwierdzono ponad 50 tysięcy par lęgowych. Światowa populacja tego gatunku wynosi 200 tysięcy par lęgowych, a z te (...)

Karkonosze mnie ciekawią - część I Dzieje Gór Olbrzymich

Karpacz Hotele - Karkonosze mnie ciekawią - część I Dzieje Gór Olbrzymich

Karpacz Hotel Halny *** zaprasza serdecznie na cykl artykułów pt. „Karkonosze mnie ciekawią”. Zaczynamy od historii tego pasma górskiego, w kolejnych opiszemy najciekawsze gatunku zwierząt i roślin, a także najpiękniejsze mi (...)

Roztańczony weekend w Karpaczu

Karpacz Hotele - Roztańczony weekend w Karpaczu

Już w ten weekend (27-28.05.2017r.) rusza Otwarty Puchar Polski w Tańcu Artystycznym Federacji WADF Poland. Impreza odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Karpaczu przy ul. Konstytucji 3-go Maja 48. Wydarzenie organizowane jest przez Karkonosze (...)

23 maja - Światowy Dzień Żółwia

Karpacz Hotele - 23 maja - Światowy Dzień Żółwia

Karpacz Hotel Halny *** zaprasza na artykuł! Celem tego święta jest obudzenie świadomości, że każdy może przyczynić się do ochrony żółwi. Światowy Dzień Żółwia obchodzony jest od 2000 roku i został zainicjowany przez American Tortoise (...)

Noc Muzeów 2017

Karpacz Hotele - Noc Muzeów 2017

20 maja 2017 roku (w sobotę) czeka Cię Europejska Noc Muzeów z tej okazji Karpacz Hotel Halny *** zaprasza na całą masę atrakcji przygotowaną przez Muzeum Turystyki i Sportu w Karpaczu oraz muzea jeleniogórskie. Muzeum Sportu i Turysty (...)

XXV Międzynarodowy Wyścig Kolarski Bałtyk - Karkonosze Tour

Karpacz Hotele - XXV Międzynarodowy Wyścig Kolarski Bałtyk - Karkonosze Tour

Już w najbliższą niedzielę tj. 21 maja 2017 roku w Karpaczu odbędzie się finał wyścigu kolarskiego Bałtyk – Karkonosze. Wyścig rozpocznie się jutro tj. 17 maja w Kołobrzegu. W imprezie weźmie udział 19 zespołów zawodowych i reprezentacji (...)

Biegasz? Przyłącz się - Bieg do Kotła Łomniczki

Karpacz Hotele - Biegasz? Przyłącz się - Bieg do Kotła Łomniczki

Karpacz Hotel Halny *** zaprasza serdecznie wszystkich miłośników biegania na Bieg do Kotła Łomniczki, który odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 13 maja 2017. Bieg zacznie się o godzinie 11.00, start na ul. Olimpijskiej, przy wejściu n (...)

Wernisaż malarstwa w Karpaczu

Karpacz Hotele - Wernisaż malarstwa w Karpaczu

Karpacz Hotel Halny *** zaprasza wszystkich gości na Wernisaż wystawy malarstwa Jolanty Madej oraz Janusza Motylskiego. Wernisaż odbędzie się w Miejskim Muzeum Zabawek o godzinie 18.00, a wystawa nosi tytuł „Jura i Karkonosze – wrota czas (...)

Z Karpacza do Pecu Autobusem

Karpacz Hotele - Z Karpacza do Pecu Autobusem

Już od 29 kwietnia ruszyła regularna linia autobusowa na trasie Karpacz – Pec pod Śnieżką (po czeskiej stronie). Bus będzie kursował do 31 października. Bilety kosztują od 13 zł, można kupić taki bilet u kierowcy lub na e-podroznik.pl Specjalni (...)

Karpacz - poznasz jak własną kieszeń !

Karpacz Hotele - Karpacz - poznasz jak własną kieszeń !

Już jest! FOOTSTEPS – mobilna aplikacja i platforma turystyczna, dzięki której możesz zwiedzić Karpacz w interesujący dla Ciebie sposób. Ta darmowa aplikacja jest już znana w takich miastach jak: Kraków, Warszawa, Gdańsk, W (...)

Majowy Weekend w Karpacz Hotel Halny ***

Karpacz Hotele - Majowy Weekend w Karpacz Hotel Halny ***

Zastanawiacie się jak spędzić długi weekend majowy? Hotel Karpacz Halny *** serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wypoczynek w eleganckim hotelu położonym w centrum miasta. U nas poczujesz się jak w domu! Będziesz zachwycony domową atmosferą tego miejsc (...)

Rudawska Wyrypa

Karpacz Hotele - Rudawska Wyrypa

Hotel Karpacz Halny *** poleca wszystkim gościom sportową imprezę – VI Górski Ekstremalny Maraton na Orientację – RUDAWSKA WYRYPA! Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend 28-30.04.2017 w Janowicach Wielkich. Jest to gó (...)

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Karpacz Hotele - Międzynarodowy Dzień Ziemi

Hotel Karpacz Halny *** przypomina, że 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Międzynarodowy Dzień Ziemi to święto obchodzone w celu promowania ochrony środowiska oraz rozszerzania świadomości ekologicznej i życia w zgodzie z naturą. Pomysł związany z (...)

Pierwszy Stopień Zagrożenia Lawinowego!

Karpacz Hotele - Pierwszy Stopień Zagrożenia Lawinowego!

Hotel Karpacz Hany *** informuje, że obecnie w Karkonoszach ogłoszony został pierwszy stopień zagrożenia lawinowego.   Obecnie w górach mamy pierwszy stopień zagrożenia lawinowego, zagrożenie cały czas rośnie ponieważ jest to spowodowan (...)

Życzenia Wielkanocne

Karpacz Hotele - Życzenia Wielkanocne

Hotel Karpacz Halny *** składa najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Wszystkim gościom życzymy zdrowych, radosnych, spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych. Karpacz Hotel Halny *** życzy Wesołych Świąt!

Poszukiwania Wielkanocnego Zajączka

Karpacz Hotele - Poszukiwania Wielkanocnego Zajączka

Karpacz Hotel Halny *** serdecznie zaprasza na Szukanie Wielkanocnego Zajączka. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w Niedzielę Wielkanocną do Parku przy Lipie Sądowej w Karpaczu. Wielkie szukanie odbędzie się o godzinie 14.30, a wszystkie dzieci (...)

Rowerem dokąd zechcesz!

Karpacz Hotele - Rowerem dokąd zechcesz!

Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że „na dobre” zawitała wiosna! Lubicie aktywnie spędzać czas poza hotelowym zaciszem? Wiosenna pogoda sprzyja aktywności ruchowej, a Karpacz to wyjątkowe miejsce, które warto poznać a jednocześnie (...)

Gody Cietrzewi - ZAMKNIĘTE NIEKTÓRE SZLAKI

Karpacz Hotele - Gody Cietrzewi - ZAMKNIĘTE NIEKTÓRE SZLAKI

Karpacz Hotel Halny *** informuje naszych gości, że od 1 kwietnia do końca maja zamknięte są niektóre szlaki w Karkonoszach. Jest to spowodowane okresem godowym cietrzewi. Zamknięty został odcinek szlaku niebieskiego od Przełęczy Okraj przez (...)

Sobota z Karkonoskimi Roślinami

Karpacz Hotele - Sobota z Karkonoskimi Roślinami

Karpacz Hotel Halny *** zaprasza wszystkich gości 01 kwietnia 2017 roku do Centrum Informacji KPN przy ulicy Leśnej 9 w Karpaczu, gdzie odbędą się 2 prelekcje. Pierwsza pt. „Rzadkie i pospolite rośliny Karkonoszy” którą poprowadzi (...)

Noc Sów

Karpacz Hotele - Noc Sów

Karpacz Hotel Halny *** serdecznie zaprasza na „Noc Sów”, więc jeśli właśnie zastanawiacie się jak spędzić piątkowe popołudnie 31 marca 2017 roku to koniecznie wybierz się na wspólne poszukiwanie sów. Przyrodnik z Kar (...)

Fioletowa łąka?

Karpacz Hotele - Fioletowa łąka?

Rozpoczęła się wiosna. Pogoda jest różna (jak to wiosną) raz słonecznie, raz deszczowo, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że pierwsze cieplejsze dni mamy już za sobą, a przed nami długo wyczekiwana ciepła wiosna. Jest to doskonały moment na (...)

21 marca 2017 roku - Pierwszy Dzień Wiosny!

Karpacz Hotele - 21 marca 2017 roku - Pierwszy Dzień Wiosny!

Nadeszła już wiosna! Z tej okazji Hotel Karpacz Halny *** życzy wszystkim gościom samych radosnych chwil, słonecznej pogody, powodzenia na karkonoskich szlakach i spełnienia wiosennych marzeń. A my zapraszamy do Hotelu Halny *** w Karpaczu na wyjątko (...)

Co na weekend?

Karpacz Hotele - Co na weekend?

Karpacz Hotel Halny *** przedstawia pomysły na aktywne spędzenie weekendu. Nadchodzący weekend będzie obfitował w interesujące wydarzenia w Karpaczu: 1. Tyłem na Śnieżkę Kochasz Karkonosze? Masz chęć poznać nowych ludzi? W takim razie ubierz się c (...)

Miejsce/Místo - Wystawa Poplenerowa

Karpacz Hotele - Miejsce/Místo - Wystawa Poplenerowa

03.03.2017 r. w Biurze Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze odbył się wernisaż wystawy „Miejsce/Místo”. Wystawa to owoc kilkudniowego polsko-czeskiego pleneru artystycznego, który miał miejsce w Michałowicach. W p (...)

Aktywny weekend w Karpaczu

Karpacz Hotele - Aktywny weekend w Karpaczu

Już w ten weekend 11 marca 2017r. (sobota) odbędzie się Zimowy Ultramaraton Karkonoski. Jest to bieg im. Tomka Kowalskiego, który był alpinistą, himalaistą, ultramaratończykiem (zm. 6.03.2013r., Broak Peak, Karakorum). Trasa biegu mierzy 52 k (...)

41. Bieg Piastów - krótkie podsumowanie

Karpacz Hotele - 41. Bieg Piastów - krótkie podsumowanie

Karpacz Hotel Halny *** ma przyjemność poinformować… W miniony weekend na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie odbył się 41. Bieg Piastów. Wspaniała pogoda i kilka tysięcy kibiców obstawiających trasę w różnych miej (...)

II Mistrzostwa Skrzatów Karkonoskich

Karpacz Hotele - II Mistrzostwa Skrzatów Karkonoskich

Karpacz Hotel Halny *** zaprasza wszystkich serdecznie na II Mistrzostwa Skrzatów Karkonoskich. Impreza odbędzie się 5 marca 2017 roku w niedzielę na Stoku Winterpol przy Białym Jarze. Zawody rozpoczną się o godzinie 13:00, a biuro zawod&oac (...)

Poznaj schroniska Karkonoszy i Gór Izerskich

Karpacz Hotele - Poznaj schroniska Karkonoszy i Gór Izerskich

Karpacz Hotel Halny *** poleca nową wystawę czasową w Muzeum Turystyki i Sportu w Karpaczu. Wystawa nosi tytuł „Schroniska turystyczne Karkonoszy i Gór Izerskich”. Powstała ona dwa lata temu jako efekt wieloletniej pracy polsko-cze (...)

Na koniec zimy odrobina adrenaliny!

Karpacz Hotele - Na koniec zimy odrobina adrenaliny!

Karpacz Hotel Halny *** zaprasza wszystkich na jedyną w swoim rodzaju, najbardziej widowiskową zimową imprezę w Karpaczu! Już w najbliższą sobotę odbędzie się znakomita impreza w Karpaczu – Skijoering 2017. Specjalnie na zakończenie ferii zimo (...)

FESTIWAL ZOOM ZBLIŻENIA

Karpacz Hotele - FESTIWAL ZOOM ZBLIŻENIA

Drodzy Turyści, jeśli nie macie ciekawego pomysłu na spędzenie poniedziałkowego popołudnia i wieczoru, to Hotel Karpacz Halny *** zaprasza do pobliskiej Jeleniej Góry, gdzie właśnie dziś rozpoczyna się 20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Zoom (...)

Bo to się zwykle tak zaczyna

Karpacz Hotele - Bo to się zwykle tak zaczyna

Karpacz Hotel Halny *** serdecznie zaprasza wszystkich naszych gości 17.02.2017 r. na niezwykły spektakl muzyczny do Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Spektakl rozpocznie się o godzinie 19.00. Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Cugow (...)

Hotel Karpacz Halny poleca - Targi Turystyczne

Karpacz Hotele - Hotel Karpacz Halny poleca - Targi Turystyczne

Już w piątek 17 lutego 2017r. rozpoczynają się targi turystyczne „Tour Salon” w Poznaniu. Jest to jedna z większych tego typu imprez w Polsce. Znakomite wydarzenie zarówno dla turystów jak i dla wszystkich którzy zawo (...)

A może biegówki?

Karpacz Hotele - A może biegówki?

Hotel Karpacz Halny *** zaprasza na ciekawy artykuł. Narciarstwo biegowe to znakomity sport zimowy, który jest idealny dla każdego. Biegać mogą dzieci i osoby starsze. Jakie zalety ma tego typu aktywność? Przede wszystkim to doskonały spos&oa (...)

Chiny dla najmłodszych!

Karpacz Hotele - Chiny dla najmłodszych!

Karpacz Hotel Halny *** gorąco zaprasza na niezwykłe warsztaty o tematyce Chin dla dzieci. Zajęcia warsztatowe odbędą się 10 lutego 2017 roku o godzinie 11.00 w Miejskim Muzeum Zabawek. W programie warsztatów między innymi: poznanie z (...)

Światowy Dzień Mokradeł

Karpacz Hotele - Światowy Dzień Mokradeł

Mało kto wie, że 2 lutego obchodzimy Światowy Dzień Mokradeł. Został on ustanowiony na pamiątkę podpisania 2 lutego 1971 roku Konwencji Ramsarskiej, której celem jest ochrona i utrzymanie w niezmienionym stanie obszarów wodno-błotnych, (...)

Spotkanie z Edytą Kullą, współautorką wystawy O-koło sztuki

 

Karpacz Hotel Halny *** gorąco zaprasza na spotkanie z Edytą Kullą, współautorką wystawy „O-koło sztuki”. Podczas spotkania odbędzie się pokaz multimedialny prac artystki. Edyta Kulla – artystka szkła, absolwentka Akademii (...)

Hotel Karpacz Halny ostrzega o lawinach

 

W Karkonoszach panuje zagrożenie lawinowe drugiego stopnia! Troszcząc się o bezpieczeństwo gości, Karpacz Hotel Halny *** informuje Państwa o warunkach jakie panują w Karkonoszach. Na grzbiecie Karkonoszy panują zróżnicowane warunki. Znaczn (...)

Ferie zimowe z Karkonoskim Parkiem Narodowym

Karpacz Hotele - Ferie zimowe z Karkonoskim Parkiem Narodowym

Karpacz Hotel Halny *** serdecznie zaprasza do spędzenia ferii zimowych wraz z Karkonoskim Parkiem Narodowym. Zajęcia edukacyjne, odbywać się będą w Centrum Informacyjnym KPN w Karpaczu przy ulicy Leśnej 9 oraz w Domku Myśliwskim (ul. Na Śnieżkę), pr (...)

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami

Karpacz Hotele - 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami

W sobotę 14 stycznia 2017 r. w Karpaczu odbył się IV Bieg Serc. W symbolicznym marszo-biegu rozgrywanym na dystansie 1 km po głównej ulicy miasta, wzięło udział 50 uczestników. Zwycięzca przekroczył metę z czasem niecałych 4 minut, a w (...)

IV BIEG SERC w Karpaczu

Karpacz Hotele - IV BIEG SERC w Karpaczu

Karpacz Hotel Halny *** gorąco zaprasza do wzięcia udziału w IV BIEGU SERC organizowanym w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bieg będzie miał charakter charytatywny i rozegra się na dystansie 1 km. Trasa biegu tworzy pętlę prowadzącą gł& (...)

Górska Orkiestra Świątecznej Pomocy

Karpacz Hotele - Górska Orkiestra Świątecznej Pomocy

Już w ten piątek 13.01.2017 roku rusza Wielka Górska Orkiestra Świątecznej Pomocy w Schronisku PTTK Samotnia. Impreza rozpocznie się w szczęśliwy piątek koncertem zespołu Wolna Grupa Bukowina o 23.00. Cały harmonogram wydarzenia przedstawiamy (...)

Uwaga - Zła Pogoda !

 

Ostrzegamy przed intensywnymi opadami śniegu. Padać może nawet do jutra do 12.00. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej od 20 cm do 35 cm, lokalnie do 50 cm. Najwyższy przyrost pokrywy śnieżnej prognozowany jest w Karkonoszach. Wiatr o średniej prę (...)

Utrudnienia ostatniego dnia w roku w Karpaczu

 

Hotel Karpacz Halny *** informuje turystów, że 31 grudnia 2016 r. od godz. 10:00 na deptaku będzie budowana scena z okazji „Sylwestra pod Śnieżką” i z tego powodu ruch kołowy od Kościoła NNMP do Hotelu Kolorowa będzie zamknięty. M (...)

Sylwester pod Śnieżką

 

Wybierają się Państwo do Karpacza na sylwestra? Zapraszamy! Miasto przygotowało na 31 grudnia szaloną zabawę sylwestrową na deptaku (u. Konstytucji 3-go Maja), którą poprowadzi dj Maciej Wowk z jeleniogórskiej rozgłośni radiowej &bdq (...)

Wesołych Świąt

Karpacz Hotele - Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, radości, miłości, rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole, mnóstwa prezentów pod choinką oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej, a w nowym 2017 roku samych sukces (...)

Przyszła Zima, Lata nima!

Karpacz Hotele - Przyszła Zima, Lata nima!

Za oknem śnieg, bo znów jak co roku do Karpacza zawitała zima. Co robić o tej porze roku w Karpaczu? Jest wiele atrakcji, a my polecamy te najbardziej kojarzące się z tym pięknym czasem: Lodowisko – całoroczne, syntetyczne z możliwośc (...)

Otwarcie Sezonu Zimowego 2016

Karpacz Hotele - Otwarcie Sezonu Zimowego 2016

Już w tą sobotę tj. 17.12.2016 r. na Stoku Relaks odbędzie się Otwarcie Sezonu Zimowego na Dolnym Śląsku. Tego dnia będzie wiele atrakcji. Impreza potrwa od godziny 10.00 do 19.00. Organizatorzy zapewniają liczne konkursy i warsztaty przygotowane spe (...)

Co się dzieje w Karpaczu?

Karpacz Hotele - Co się dzieje w Karpaczu?

Wystawa Fotografii Już dziś 09.12.2016. o godzinie 17.00 odbędzie się otarcie wystawy fotografii pt. „Tańczyć każdy może...”. Autorem wystawy jest Mirosław Rzepka – pasjonat fotografii. Zdjęcia przedstawiają emocje dzieci w tań (...)

Zła pogoda? Trochę kultury, Turysto!

 

Każdy wie, że Karpacz ma wiele atrakcji do zaoferowania turystom i latem i zimą. Co, jeśli perspektywa górskiej wędrówki w mrozie i śniegu nie napawa nas optymizmem? Czasem mamy ochotę po prostu odpocząć. Prezentujemy zatem książkowe n (...)

Karpacz ostrzega!

 

Turysto bądź ostrożny! W Karkonoszach aktualnie panują trudne warunki szczególnie w wyższych partiach. Widoczność jest słaba, a temperatury zarówno w nocy jak i w dzień są ujemne. Na szlakach jest bardzo ślisko. Możliwe opady śniegu. A (...)

Pożegnanie Słońca w Budnikach - 26.11.2016r.

Karpacz Hotele - Pożegnanie Słońca w Budnikach - 26.11.2016r.

Już w tą sobotę odbędzie się wycieczka do Budnik (dawnej osady górskiej położonej na północnych stokach Kowarskiego Grzbietu na wysokości 900 m.n.p.m.). Zbiórka o godzinie 9.00 przy DW Krucze Skały (ul. Wilcza 1) w Karpaczu i DW (...)

18-20.11.2016r. - XVII Karkonoskie Dni Lajtowe w Karpaczu

Karpacz Hotele - 18-20.11.2016r. - XVII Karkonoskie Dni Lajtowe w Karpaczu

W ten weekend w Karpaczu W Hotelu Gołębiewski odbędzie się festiwal ludzi gór, członków i miłośników Polskiego Klubu Alpejskiego. Dla uczestników przewidziano wiele atrakcji między innymi: w piątek (18.11.16.) - pok (...)

Zmiana czasu - praktyczne porady prosto z Karpacza

Karpacz Hotele - Zmiana czasu - praktyczne porady prosto z Karpacza

Jesteśmy świeżo po zmianie czasu z letniego na zimowy. Wydaje nam się, że to dobrze bo przecież z soboty na niedzielę spaliśmy o całą godzinę dłużej. Okazuje się jednak, że zmiana czasu wpływa na nasz organizm niekorzystnie, bo często jesteśmy rozdra (...)

Wszystkich Świętych

Karpacz Hotele - Wszystkich Świętych

W święto Wszystkich Świętych, a także następnego dnia (Dzień Zaduszny, 2 listopada) Polacy odwiedzają cmentarze, aby groby bliskich udekorować kwiatami i zapalić symbolicznie znicze na znak upamiętnienia zmarłych. Święto to było dniem wolnym od prac (...)

Jesień w Karkonoszach. Hotele Karpacz przypominają o bezpieczeństwie w górach.

Karpacz Hotele - Jesień w Karkonoszach. Hotele Karpacz przypominają o bezpieczeństwie w górach.

Wybierając się w góry należy pamiętać, że już w jesiennym październiku zdarzają się przymrozki czy też pierwsze opady śniegu w wysokich partiach i dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie nawet przed krótką wędrówką. Jes (...)

Co robić kiedy w Karpaczu pada deszcz ? Hotel Karpacz Halny podpowiada

Karpacz Hotele - Co robić kiedy w Karpaczu pada deszcz ? Hotel Karpacz Halny podpowiada

Czy możemy mieć dobre skojarzenia z zimnym październikiem? Dlaczego nie? Każdy z nas potrzebuje odpoczynku od codzienności związanej z pracą, prowadzeniem domu, wychowywaniem dzieci. Wszyscy zasługują na relaks, aby nabrać sił witalnych i zapomnieć (...)

 Karpacz Hotel Halny - oferty promocyjne i pakiety
Karpacz Hotel Halny - oferty promocyjne i pakiety
Karpacz Hotel Halny - oferty promocyjne i pakiety
Karpacz Hotel Halny - oferty promocyjne i pakiety
Facebook
Karpacz Hotel Halny

Karpacz Hotel Halny ***

ul. Mickiewicza 10
58-540 Karpacz

tel./fax +48 (0) 75 761 93 63

tel.kom. +48 724 299 908

e-mail: info@hotelhalny.com.pl

Hotele Karpacz, Hotel Karpacz

hotel karpacz :  pokoje :  spa :  oferta hotelu :  cennik :  galeria hotelu :  atrakcje :  kontakt :  rezerwacja :  [ unikalnych odwiedzin: 1252237 ]
oferty promocyjne :  pakiety spa :  pakiety specjalne :  księga gości  : blog

design & hosting: vgt.pl

Hotel Halny *** Karpacz

noclegi, pokoje, restauracja i spa w Karpaczu

Hotel Karpacz Zaprasza